Наш официальный проект Мультирегиональной Электронной Cлужбы Занятости Населения города Баку - это модерируемая цифровая база данных объявлений с предложением работы от прямых работодателей и резюме от специалистов разных профессий с целым рядом уникальный функций, основанных на достижениях в области искусственного интеллекта.

Ofis tmsilisi

Вакансия № 5286469 от компании GL.MMC-CO в населенном пункте (городе) Баку на Мультирегиональной Электронной Службе Занятости Населения.

☑ Основы вакансии:

Опыт работы: не требуется.

График работы: полный день.

Зарплата: от 700 до 1200 AZN.

Примерное место работы: Азербайджанская Республика, Баку.

Это объявление № 5286469 добавлено в базу данных: Четверг, 25 апреля 2024 года.

Дата его обновления на этом интернет-ресурсе: Среда, 8 мая 2024 года.

Обязанности работника:

Beyn?lxalq Biznes Korporasiyas?na ofis daxili i?l?rin t??kil olunmas?, s?n?dl??m?l?rin, qeydiyat?n?n apar?lmas? v? n?zar?t etm?si v? r?hb?rliy? birba?a t?qdim olunmas?, r?hb?rliyin verdiyi tap??r?qlar? vaxt?nda v? d?qiq yerin? yetirilm?si, m??t?ri bazas?n?n formala?d?r?lmas? v? korporativ m??t?ril?rl? ?laq?l?rin qurulmas?, m??t?ri il? t?qdimatlar?n ke?irilm?si v? t?klifl?rin verilm?si. i?g?zar g?r??l?rin t??kil olunmas? v? dan???qlar?n apar?lmas?, m??t?ril?r? t?qdim olunan m?hsul v? xidm?tl?rin t?hlili, m??t?ril?rd?n daxil olan ?ikay?t v? probleml?r? operativ bax?lmas? v? h?ll olunmas?na bilavasit? n?zar?t etm?si, ?irk?t v? m?hsullar? haqq?nda tam v? ?trafl? ??kild? m?lumatland?rma v? marifl?ndirm? i?l?rini h?yata ke?irilm?si, xidm?tl? ?laq?dar yarana bilin?n suallar?n d?qiq v? dol?un cavabland?r?lmas? i?in? tam m?suliyy?tl? yana?ma?? bacaran kadrlar t?l?b olunur.

Требования к работнику:

-Ali v? orta t?hsilli

-d?qiq, diqq?tli, i?ind? tam m?suliy?tli olmal?.

-?nternet v? dig?r media kanallar? ?z?rind?n potensial m??t?ri v? tender axtar??l?.

-Analitik d???nm? v? problem h?lletm? qabiliyy?tli.

-V?ziyy?t? tez uy?unla?a bilm? qabiliyy?tli.

- Y?ks?k ?nsiy?t qabiliy?tli.

-G?l?r?z, mehriban, aktiv.

-??ind? son d?r?c? d?qiq v? m?suliy?tli olmal?.

-H?r zaman i?i pe??kar?ndan ?yr?nm?k ist?kli olmal?.

-Yaranan probleml?r? ?z? cavabdehlik da??maq qabiliyetli.

-Birba?a r?hb?rliyin verdiyi dig?r tap??r?qlar.

Условия труда:

-?? zaman? geyim formas? resmi olmal? v? xarici g?rn???n? v? ??xsi gigiyenas?na fikir verm?lidir.

- Bilik s?viyy?sin? v? dan???q qabiliyy?tin? daha cox ?n?m verilir.